۱۱آیتم ضروری کمد لباس خانم ها

زمانی که ترند ها فصل به فصل می‌آیند و می‌روند، ۱۱ آیتم ضروری همیشه توی کمد لباس شما می‌مانند. آیتم‌هایی که به شما کمک می‌کنند یک استایل بی‌نقص را خلق کنید. لباس پوشیدن را برای شما راحت‌تر می‌کنند بدون اینکه لحظه‌ای نگران باشید که امروز باید چه بپوشید. خواندن ادامه این مقاله را به کسانی که همیشه نگران این هستند که چه بپوشند توصیه می‌کنیم.

۱- تیشرت سفید

استایل خود را با یک زمینه تمیز شروع کنید. یک تیشرت سفید همه کاره، باحال و آیتمی که هر روز سال می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای یک استایل جذاب و کمی متفاوت تیشرت سفید خود را با جین‌های رنگی یا شلوارک‌های چاپی ست کنید. این آیتم یک انتخاب عالی برای لایه‌ی زیرین سوییشرت است.

۲- پیراهن کوتاه مشکی

این آیتم نیازی به توضیح ندارد. برای هر موقیعتی از یک دورهمی کوچک تا یک مهمانی شبانه می‌توانید استایل خیره کننده‌ای داشته باشید. پیشنهاد ما برای خاص شدن این استایل ساده اما شیک، ست کردن پیراهن مشکی با یک گردنبند بلند و جذاب است. اولین قدم برای یافتن یک پیراهن کوتاه مشکی، شناختن مدل اندام‌تان است و قدم بعدی انتخاب مدلی که مناسب اندام شما باشد.

۳- شلوار جین آبی تیره

عضو جدایی‌ناپذیر هر کمد لباس شلوارهای جین هستند و مدلی که هیچ وقت از مد نمی‌افتد شلوار جین آبی تیره است. یه ترکیب عالی برای هر مناسبت و موقعیتی می‌تواند از یک شلوار جین آبی تیره تشکیل شود. اگر شک دارید که شلوار جین مناسب اندام شما چیست؛ پیشنهاد میکنم یکبار شلوار جین جذب به رنگ آبی تیره را انتخاب کنید مطمینیم که برای شما مناسب است.

۴- کفش پاشنه میخی

یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی، آیتمی است که هیچ وقت شما و استایل‌تان را سرافکنده نمی‌کند. این مدل کفش یک آیتم فوق‌العاده برای ساعت‌های ۵ تا ۹ بعدازظهر است، برای زمان شاد مهمانی و یا یه قرار عاشقانه در آخر هفته. کفش‌های پاشنه میخی، جادویی برای بلندتر نشان دادن پاهای شما می‌باشد.

۵- پیراهن‌ دکمه دار

مدل این پیراهن‌ها قرض گرفته شده از پیراهن‌های مردانه اما با رنگ‌ها و چاپ‎های بهتراست. پیراهن‌های دکمه‌دار همیشه یک آیتم تعادلی بین استایل روزمره و استایل رسمی است. آن ها را با شلوارهای جین یا یک دامن کوتاه و تنگ وابسته به جایی که قرار است بروید ست کنید. جنس این پیراهن‌ها میتواند از جنس‌های مختلف مانند ویسکوز و یا ابریشم باشد

۶- کفش بدون پاشنه

یک جفت کفش بدون پاشنه ساده، یک انتخاب هوشمندانه برای هر نوع استایلی از یک دیدار در کافه تا خرید خاروبار برای خانه می‌باشد. البته مدل‌های cap-toe -مدلی که قسمت جلویش دوخت دارد و یا رنگ و جنس متفاوتی از قسمت‌های دیگر کفش دارد – از ترندهای امسال است.

۷- شومیز چپ و راستی

یکی از انواع دل‌رباترین پیراهن‌ها و شومیزها از نوع چپ و راستی یا اصطلاحا Wrap است که به هر خانمی با هر اندامی می‌آید.  ترکیب این نوع شومیز با یک کفش پاشنه میخی و یا یه جفت اسنیکرز یک استایل شگفت‌انگیز می‌سازد.

۸- ژاکت جین

ژاکت جین یک آیتم بدون زمان برای لایه لایه پوشیدن است؛ که فصل پشت فصل استفاده می‌شود. اگر یک ژاکت جین ندارید به دنبال مدلی باشید که شانه‌هایتان در آن راحت باشد اما همچنان برای پوشیدن یک سوییشرت زیر آن در پاییز و یک سرهمی خنک در تابستان فضا داشته باشد.

۹- نیم بوت

نیم بوت‌ها که عموما به بوت‌هایی ساق بلند تا بالای قوزک پا می‌گویند، کفش‌هایی مناسب بهار، پاییز، زمستان و گاها تابستان می‌باشند. و فاکتور مثبت آن ها نسبت به بوت‌ها با ساق بلندتر این است که به راحتی می‌توان شلوارها را داخل آن‌ها فرو برد.

۱۰- شلوار کتان

چه مدل‌های جذب و تنگ و چه مدل‌های کمر لیفه‌ای؛ شلوار کتان آیتمی است که حتما کمد لباس شما به آن نیاز دارد. نگران هزینه کردن برای این آیتم نباشید. یک مدل مناسب تا سال ها در کمد لباس شما سالم و کاربردی خواهد ماند.

۱۱- سوییشرت بافتنی

یک سوییشرت بافتنی عالی برای همه جا مناسب است. از ترکیب آن با یک جین مام استایل یا ست کردن با یه دامن پلیسه‌ی شیک خیالتان راحت باشد. زمانی که مدلی که دوست دارید را پیدا کردید مطمین شوید که همه رنگ‌های آن را میخرید. پیشنهاد ما این است رنگ‌های خنثی مانند کرم و مشکی آن را حتما داشته باشید

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.