emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

درباره ما

فروشگاه اینترنتی باغ استایل زیر مجموعه ای از سایت باغ کالا می باشد که در سال 1399 فعالیت خود را زمینه‌ی محصولات دیجیتال آغاز نمود. در همین راستا مجموعه ی باغ کالا به منظور گسترش و توسعه و افزایش تنوع محصولات، تصمیم به شروع فعالیت فروشگاه اینترنتی باغ استایل نموده و در تلاش است تا در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین هدف باغ استایل بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست، رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت باغ استایل می باشد. 
باغ استایل سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان را در نظر گرفته است و در تلاش است محصولاتی با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت را عرضه کند .

هدف باغ استایل

باغ استایل قصد دارد تا در آینده ای نه چندان دور به بزرگ ترین فروشگاه غیر زنجیره ای آنلاین تبدیل شود. و بتواند تامین کننده ی هر نوع کالا از قبیل: لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، لوازم صنعتی، لوازم خودرو، لوازم خانگی و غیره باشد.

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

کارشناسان تیم تولید محتوای باغ استایل سعی کرده‌اند تا کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 7 روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به باغ استایل بازگردانید.