emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

راهنمای بازگشت و یا تعویض کالا

10 روز ضمانت بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های فروشگاه اینترنتی باغ استایل می‌باشد. در همین راستا این فروشگاه تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا باغ استایل ضمانت 10 روزه جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که محاسبه این بازه به این صورت است : 10 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط باغ استایل.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.


کدام کالاها قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند؟

تمامی محصولات موجود در سایت قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند بجز موارد زیر:

 – دسته بندی اکسسوری‌ها مانند: شال و روسری، لگ و ساپورت، بادی، محصولات زیبایی و سلامت.

تنها موارد ذکر شده بعلت رعایت مسائل بهداشتی و حقوق شخصی مشتریان محترم قابلیت بازگشت و یا تعویض را ندارند.


کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

– در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود ( همان گونه که دریافت کرده اید )، و جعبه خود باغ استایل قرار داده اید.

– انواع لباس‌ها: بو نگرفته باشند، دچار چروکی و رفتن خط اتو نشوند، لکه و کثیفی بر روی لباس نباشد و با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود.

– ایراد ظاهری در کالا بوجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.

– در تمامی کالاها برچسب کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها کالای خریداری شده قابل استرداد نمی‌باشد.

– انواع کفش‌ها: کف کفش تمیز و سالم باشد همچنین روی کفش خط خوردگی و تاشدگی نباشد و داخل آن بوی تازگی کفش را بدهد.

کلیه موارد فوق باید به تایید کارشناس کنترل کیفیت و سلامت کالا در فروشگاه اینترنتی باغ استایل برسد و در صورت تایید کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را خواهد داشت.


اگر کالای تحویل شده با محصول داخل سایت مغایرت داشته باشد چطور آن را بازگردانم؟

اگر مغایرت کالای خریداری شده، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، باید کالا در شرایط اولیه باشد و از آن استفاده نشده باشد.
ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصاتی است که در وب سایت و در بخش مشخصات فنی محصول درج شده است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. اگر کالا توسط کاربر ایراد پیدا کند(شکستگی-خط و خش) امکان مرجوع کردن محصول وجود ندارد.


در شهرهای دیگر به جز تهران چطور کالا را مرجوع کنم؟

در صورتی که کالا را توسط اداره ی پست تحویل گرفته اید برای مرجوع کردن آن نیز باید از همین طریق اقدام کنید.
هزینه ی پست پیشتاز با ارائه ی فاکتور و قبض شرکت پست پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ما به حساب تان واریز خواهد شد.

درخواست مرجوع کردن کالا از طرف من چطور در باغ استایل بررسی می شود؟

1_کارشناسان خدمات پس از فروش باغ استایل مشکلات مطرح شده توسط کاربران را بررسی میکنند .

2_علت مرجوعی کالا توسط کارشناسان بررسی شده و طبق شرایط و قوانین تایید یا رد می شود.

3_ پس از بررسی موارد مطرح شده در صورت تایید مشکل کالا ، وجه به حساب شما برگشت داده شده و در صورت عدم تایید ، کالا به شما بازگردانده میشود.

*در صورت عدم تحویل گرفتن کالای سالم و بدون مشکل، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد باغ استایل در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت باغ استایل در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن و یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.*


برای مرجوع کردن کالای خریداری شده لطفا با شماره تماس 45491111-021 تماس حاصل نموده و موضوع را با کارشناسان باغ استایل مطرح نمایید.

لازم به ذکر است بازگشت وجه تا 48 ساعت کاری بعد از درخواست مسترد کردن سفارش انجام خواهد شد.